Přeskočit na obsah

O MNĚ

Proč si objednat Feng Shui poradenství u mne, jaké školy jsem absolvovala, jaké metody ve Feng Shui používám? Které nápravné prostředky doporučím pro Váš domov, a jak vnímám Feng Shui ?

8 x Proč objednat Feng Shui konzultaci u mne :

1. Poradenskou činnost poskytuji nejen soukromým osobám, ale také projektantům, architektům, stavitelům rodinných domů a dalším odborníkům. Spolupracuji s nimi, aby realizovali Váš nový domov = více na stránkách SPOLUPRÁCE a VÁŠ DŮM

2. Mám mnoho zkušeností ze stovek konzultací z nejrůznějších domů, bytů, pozemků.

3. S klienty jsem v dlouhodobém kontaktu, opakovaně využívají mé Feng Shui poradenství, a s důvěrou  mne doporučují svým známým.

4. Vždy se snažím vše co nejsrozumitelněji vysvětlit = logicky, pragmaticky, komplexně. Mám pak větší jistotu, že mi budete rozumět a moje doporučení správně aplikujete

5. Klienti mi píší osobní
 reference, a volají s poděkováním

6. Objednáním mé Feng Shui konzultace ušetříte mnoho investic, a to nejen finančních. Předejdete chybnému rozhodnutí a nebudete muset vkládat další finanční prostředky do různých nápravných opatření.

7. Feng Shui interiéry – návrhy a doporučení nejdříve zaměřuji na praktické a účelné uspořádání prostoru, na zdraví a energetizaci. Až poté na design.

8. Pracuji po celé ČR a mám vstřícné ceny za dopravu, přijedu za Vámi.   

8 x Co u mne klienti oceňují :

1. Vážím si každého klienta, že si mne vybere. Jsem si dobře vědoma, že mi dáte svou důvěru, a že mými doporučeními ovlivním nejen Váš život, ale i Vašich blízkých.

2. Klienti ze mne vycítí zaujetí pro jejich individuální potřeby. Jsem diskrétní, taktní a spolehlivá.

3. Mám citlivý individuální přístup, pečlivou přípravu a zájem o zpětnou vazbu = REFERENCE

4. Stále na sobě pracuji, studuji a získávám další informace, abych měla jistotu, že Vám poskytnu správná doporučení.

5. Má práce je i můj koníček, neuvěřitelně mne baví a naplňuje. Ráda pomáhám lidem, kteří si mou radu i pomoc vyžádají. Feng Shui poradenství vnímám i tak, že má vyšší cíl, směr. Pomohu Vám k lepšímu domovu i pracovnímu prostředí.

6. Ušetřím Vám práci, energii, čas i peníze, abyste toto vše mohli věnovat svým blízkým, kolegům, přátelům.

7. Díky mému subtilnímu tělu a životním zkušenostem dovedu maximálně používat svou empatii i intuici, a dopředu vycítit přicházející události.

8. Největší satisfakcí a prioritou je pro mne Vaše spokojenost. Pochopíte mnoho souvislostí a dozvíte se, co Vám dává a jak na Vás působí Vaše prostředí, a také jak se vším naložit :-)

Feng Shui konzultace Romana Sýkorová na Firmy.cz


Jaké metody a školy ve Feng Shui používám :

Pracuji podle tisíce let ověřených škol a metod.  K práci používám i kompas Lo Pan.

Škola fromy, tvaru – je nejstarší škola a nadřazená všem ostatním. Jde v ní o správné umístění domu s ohledem na okolní prostor, který bude na dům působit a ovlivňovat tak životy jeho obyvatel.
Škola Kompasu – Ba Gua – řeší se v ní propojení vlivu světových stran. Každá světová strana je přiřazena k jednomu z pěti Prvků, Elementů, a má vliv na jednotlivé životní oblasti člověka (  rodina, minulost a zdraví, bohatství, sláva, vztahy, děti, přátelé, kariéra, vědomosti).

Škola astrologie prostoru – Ba Zhai – díky této metodě se zjišťuje, zda je dům vhodně orientován ( světové strany ) pro příznivý osud jeho obyvatel. Podle ní se lidé i dům dělí na východní a západní skupiny, a každá z nich má příznivé a nepříznivé směry. V ideálním případě jsou šťastné a nešťastné směry partnerů, lidí i domu shodné.

    

Letící hvězda – tato technika nejpřesněji pracuje s faktory vlivu prostoru a času na člověka. Zjišťuji v ní, kde dům „sedí a kam hledí“, jak jsou dům a jeho místnosti orientované, v jakém roce = Věku dvacetiletí byl dům postavený nebo zásadně rekonstruován. Z výpočtu a výsledné číselné kombinace určím horoskop domu, jak pozitivně nebo negativně budou jednotlivé části domu působit na jeho obyvatele.

Školy astrologie člověka – Ming Gua + 4 pilíře osudu + Astrotypy + Koreláty – Z data narození zjistím, jaké jsou Vaše příznivé a nepříznivé směry, jaký je Váš osobní Prvek, Element, jaké jsou Vaše silné stránky, přednosti, talenty, tělesné, energetické i emoční dispozice, nedostatky, sklony k nemocem, kdy máte šťastné roky, kdy na Vás čeká náročnější období. K tomu potřebuji znát přesnou dobu Vašeho narození – rok, měsíc, den, hodinu i minutu a město.

Na Feng Shui poradenství používám jednak tyto Školy, ale také pracuji s účinky energií = Čchi, jin jang, pěti Elementů, Prvků, světových stran, Gua domu a Ming Gua člověka, geopatogenních zón a ša energií. Více na stránce HARMONIE

Každá z těchto metod a škol používá k harmonizaci konkrétní nápravně prostředky.


Jaké nápravné prostředky potřebuje Váš domov ? Poradím Vám.

Chcete mít harmonický domov podle Feng Shui ? Zavolejte mi 🙂


Výše uvedené školy jsem studovala zde :
Česká škola Feng Shui – u Ing.arch. Otakara Chocholy
Evropská škola Feng Shui – Roger Green  = Letící Hvězda+ Čtyři pilíře osudu
Pětileté studium školy Evy Joachimové = Základy HAM YU – původní učení starých čínských Mistrů – klasická čínská medicína, kosmologie,  FENG REN SHUI
Certifikáty k absolvovaným školám jsou Vám k dispozici při Feng shui poradenství

Kompas Lo-Pan, můj pomocník v práci

Jak vnímám Feng Shui :

Feng Shui principy a zásady davají tisíci lety ověřený návod, jak si doma nebo v práci co nejlépe uspořádat nejbližší prostředí, abyste se v něm cítili spokojení, šťastní, v bezpečí a v harmonii. Feng Shui harmonii navodíte díky správně zvoleným barvám, tvarům, materiálům a rozmístění nábytku. Na příjemný pocit harmonie má také vliv i velikost, tvar a dispozice místností v domě.
Poskytnu Vám doporučení, aby byl i dům a jeho umístění na pozemku v harmonii s okolním prostředím.

Pomohu podpořit Vaše zdraví, snížít stres, zlepšít si vztahy a tím i finanční situaci.Vaše chování ovlivňují také pocity a díky nim i svým jednáním působíte na okolí, které pak zase ovlivňuje Vaše naladění, psychiku, zdraví.

Poradím Vám, jak podporovat usměrněnou pozitivní energii ve svém okolí, v domě i na pracovišti. Pak začnete jako magnet přitahovat i pozitivní situace, lidi a hlavně budete vést zdravější a kvalitnější život.Domluvte si Feng shui poradenství telefonicky : 604 980 770

Nebo prosím vyplňte formulář, brzy se Vám ozvu, děkuji Vám :

Můžete navštívit také mé další stránky :

www.fengshui-konzultace.cz