O mně

Navštivte, prosím, také mé nové stránky, děkuji Vám

.

www.fengshui-konzultace.cz

 

 

 

 

Absolvovala jsem :

Česká škola Feng Shui Ing.arch.Otakara Chocholy -

www.fengshui-ceskaskola.cz/

Evropská škola Feng Shui - Roger Green :

www.fengshuiseminars.com/

certifikát - horoskopy 4 Pilíře 

Pětileté studium školy Evy Joachimové = Základy HAM YU – původní učení starých čínských Mistrů – klasická čínská medicína, kosmologie,  FENG SHUI

 

Lopan


Někteří lidé mají danou nebo získanou určitou schopnost vnímat energie, které na člověka neustále působí, a zásadním způsobem ovlivňují jeho fyzický i psychický stav. Já jsem tuto citlivost na energie v sobě objevila ještě dávno před tím, než jsem poznala Feng Shui. Snažila jsem se zjistit, proč na některých místech reaguji citlivě a někde obzvláště podrážděně. Také jsem nedokázala vysvětlit blízkým, přátelům, proč mám doma například nábytek s kulatými rohy, vymalované stěny pokojů konkrétními barvami, nebo proč jsem si zvolila přesně takové vybavení nábytku i jeho umístění a další. Pokaždé mi ale nezávisle na sobě sami řekli, že se u mne cítí velice příjemně.  Až po nějaké době jsem před 25 lety díky studiu čínské medicíny objevila Feng Shui, Feng Šuej, a okamžitě si mne získalo, protože mi dalo plno vysvětlení, mimo jiné i pro mé pocity, chování. O to víc Feng Shui  do dnešního dne věřím, protože má intuice mne naváděla podle principů Feng Shui dříve, než jsem si o něm později získala informace. Kdyby to bylo obráceně, pohltilo by mne stejně. Přesto jsem ráda, že to bylo právě v tomto pořadí, a že mohu věřit své intuici i vnímání energií a prostoru.

Proč si objednat Feng Shui konzultaci u mne :

 • Mám desetiletou praxi, mnoho zkušeností ze stovek konzultací, spokojené klienty, kteří mne i opakovaně kontaktují.
 • Vždy se snažím vše co nejsrozumitelněji vysvětlit, abych měla i já jistotu, že mi budete rozumět a moje doporučení správně aplikujete.
 • Vážím si každého klienta, že si mne vybere a osloví. Jsem si moc dobře vědoma, že mi dáte svou důvěru, a že mými doporučeními ovlivním nejen Váš život, ale i Vašich blízkých.
 • I proto je mou předností a potřebou citlivý individuální přístup, pečlivá příprava a zájem o zpětnou vazbu = REFERENCE
 • Klient ze mne ihned vycítí zaujetí pro jeho individuální potřeby a založení, že jsem diskrétní, taktní a spolehlivá, takže se mi nebojí více otevřít, a já pak mohu poskytnout to nejvhodnější řešení přímo na míru, a naplnit tak jeho očekávání.
 • Největší satisfakcí a prioritou je pro mne klientova spokojenost, protože pochopil také mnoho dalších souvislostí. Dozví se, co mu dává a jak na něj působí jeho prostředí, a také jak se vším naložit.
 • Má práce je i můj koníček, neuvěřitelně mne baví a naplňuje, ráda pomáhám lidem, kteří si mou pomoc nebo radu vyžádají. Konzultace vnímám i tak, že mají vyšší cíl, směr. Pomáhám lidem k jejich lepšímu domovu a pracovnímu prostředí, ušetřím jim práci, energii, čas i peníze, aby pak mohli toto vše věnovat svým blízkým, kolegům, přátelům.
 • Feng Shui interiéry – návrhy a doporučení nejdříve zaměřuji na praktické a účelné uspořádání prostoru, na zdraví a energetizaci, až poté na moderní design a image.
 • Objednáním mé Feng Shui konzultace ušetříte mnoho investic, a to nejen finančních. Předejdete chybnému rozhodnutí a nebudete muset vkládat další finanční prostředky do různých nápravných opatření.
 • Díky mému subtilnímu tělu a životním zkušenostem dovedu maximálně používat svou empatii a intuici, a dopředu vycítit přicházející události.
 • Stále na sobě pracuji, studuji a získávám další informace, abych měla jistotu, že Vám poskytnu správná doporučení.
 • Mojí konzultaci si můžete objednat i v případě, že máte problémy se vztahy, zdravím nebo financemi nebo prostě cítíte potřebu změny. Vaše nejbližší a nejčastěji obývané prostředí, jako je domov a pracoviště, významně působí i na kvalitu Vašeho zdraví i života.
 • Pracuji po celé ČR a mám vstřícné ceny za dopravu, přijedu za Vámi.

ZPĚT na mé nové stránky :

https://www.fengshui-konzultace.cz/o-mne/