Feng Shui, Feng Šuej

Navštivte, prosím, také mé nové stránky, děkuji Vám :

.

www.fengshui-konzultace.cz

 

Jaké metody a školy ve Feng Shui používám :

Škola fromy, tvaru - je nejstarší škola a nadřazená všem ostatním. Jde v ní o správné umístění domu s ohledem na okolní prostor, který bude na dům působit a ovlivňovat tak životy jeho obyvatel.

Škola Kompasu
- Ba Gua
– řeší se v ní propojení vlivu světových stran, kde každá světová strana je přiřazena k jednomu z pěti Prvků, Elementů, a ty mají vliv na jednotlivé životní oblasti člověka (  rodina, minulost a zdraví, bohatství, sláva, vztahy, děti, přátelé, kariéra, vědomosti.)

Škola astrologie prostoru – Ba Zhai– díky této metodě se zjišťuje, zda je dům vhodně orientován pro příznivý osud jeho obyvatel. Podle ní se lidé i dům dělí na východní a západní skupiny, a každá z nich má příznivé a nepříznivé směry. V ideálním případě jsou šťastné a nešťastné směry lidí i domu shodné.

Letící hvězda – tato technika nejpřesněji pracuje s faktory vlivu prostoru a času na člověka. Zjišťuji v ní, kde dům „sedí a kam hledí“, jak jsou dům a jeho místnosti orientované, v jakém roce = věku byl postavený nebo zásadně rekonstruován. Z výpočtu a výsledné číselné kombinace určím horoskop domu, jak pozitivně nebo negativně budou jednotlivé části domu působit na jeho obyvatele.

Školy astrologie člověka – Ming Gua + 4 pilíře osudu + Astrotypy + Koreláty - Pomocí jejich výpočtu zjistím, jaké jsou Vaše příznivé a nepříznivé směry, jaký je Váš osobní Prvek, Element, jaké jsou Vaše silné stránky, přednosti, talenty, tělesné, energetické i emoční dispozice, nedostatky, sklony k nemocem, kdy máte šťastné roky, kdy na Vás čeká náročnější období. K tomu potřebuji znát přesnou dobu Vašeho narození – rok, měsíc, den, hodinu i minutu a město.

Každá z těchto metod a škol používá k harmonizaci konkrétní nápravně prostředky.

Jak Feng Shui vnímám já :

  • Feng Shui, Feng Šuej principy a zásady davají tisíci lety ověřený návod, jak si doma nebo v práci co nejlépe uspořádat a přizpůsobit nejbližší prostředí, abychom se v něm cítili spokojení, šťastní, v bezpečí a v harmonii.
  • Feng Shui harmonii v nás navozují správně zvolené barvy, tvary, materiály, rozmístění nábytku, ale i velikost, tvar a dispozice místností v domě. Toto vše je předem zásadně ovlivněné, když je i tvar, barva, velikost a umístění domu na pozemku v harmonii s okolním prostředím.
  • Feng Shui je jako akupunktura prostoru nebo medicína bydlení, pomáhá uzdravovat a detoxikovat nejen prostředí kolem nás, ale i tělo a duši.
  • Feng Shui proto ovlivňuje :

    Zdraví – Vaše i nejbližších příbuzných, spolubydlících, kolegů
    Vztahy – s rodinou, s přáteli, kolegy, životními partnery, s lidmi v okolí
    Kariéra a finance – díky lepšímu zdraví a vztahům pomůže získat lepší práci a další příležitosti.

♥   Jestliže budete mít v sobě, v domě, na pracovišti a všude kolem sebe příznivé energie i harmonické prostředí, podpoříte tak své zdraví, snížíte stres, zlepšíte si vztahy, a tím i finanční situaci.
Protože to, jak se cítíte, ovlivňuje vaše chování a svým jednáním následně působíte na okolí, které vám zase zpětně ovlivňuje vaše pocity, psychiku, zdraví.

Je jen na Vás, zda budete podporovat pozitivní energie ve svém okolí, zda využijete usměrněnou energii, protože pak začnete jako magnet přitahovat i pozitivní situace, lidi a hlavně budete vést zdravější a kvalitnější život.♥

 

Jaké nápravné prostředky potřebuje Váš pozemek, domov nebo pracoviště ?  

Chcete mít harmonický domov podle principů Feng Shui ?

 

 

Při Feng Shui konzultaci Vám to ráda doporučím.…..


1

 

TYTO STRÁNKY JSOU V REKONSTRUKCI, můžete navštívit mé nové stránky     ZDE

nebo :

https://www.fengshui-konzultace.cz/